Pan Zbigniew Skorupa został Honorowym Kasztelanem Zamku Grodno

Pan Zbigniew Skorupa został Honorowym Kasztelanem Zamku Grodno

Szanowni Państwo, tego jeszcze nie grali. Wystawiony na aukcję “allegro charytatywni” w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Tytuł Honorowego Kasztelana Zamku Grodno w 2018 roku został wylicytowany przez Pana Zbigniewa Skorupę z Brzegu Dolnego. Serdecznie dziękujemy Panu Zbigniewowi, że kwotą 2025,00 zł zasilił konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Do czego uprawnia tytuł?
– do nieograniczonych wizyt z jedną osoba towarzyszącą w obiekcie bez odpłatności w ciągu całego roku w godzinach otwarcia Zamku Grodno,
– do zamieszczenia reklamy o wymiarach 1,5 mx1m w miejscu uzgodnionym z zarządcą Zamku Grodno – Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu.

Wręczenie Tytułu wraz z Certyfikatem nastąpi podczas Jarmarku Średniowiecznego w maju 2018. Informacja o nabywcy na stałe zostanie umieszczona w Zamku Grodno na specjalnie przygotowanej tablicy informacyjnej.

Dziękujemy także wszystkim osobom, które wzięły udział w licytacji „allegro charytatywni” o Tytuł Honorowego Kasztelana Zamku Grodno w 2018 roku.Uwaga!

Ze względu na nowe obostrzenia ws. koronawirusa wnętrza Zamku Grodno od 20 marca zostaną zamknięte.

W soboty, niedziele i święta (z wyjątkiem Niedzieli Wielkanocnej) otwarty będzie tylko dolny dziedziniec, od 9 do 17. Wstęp bezpłatny. Karczma Rycerska będzie wydawała posiłki tylko na wynos.